بار دیگر، افتخار آفرینی طلاب مجتمع دینی اهل سنت وجماعت شهرستان پارسیان

مدیریت آموزش و پرورش شهرستان خبر داد:
کسب رتبه‌های برتر استانی توسط تعدادی از طلاب مجتمع دینی شهرستان پارسیان و راهیابی آنها به مسابقات کشوری در سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز.
شرح این موفقیت‌ها به قرار زیر است:
۱- عبدالله تاتوره طلبه سال سوم مدرسه دینی خلفای راشدین دشتی و سال دوازدهم انسانی دبیرستان رستمانی در رشته قرائت ترتیل و حفظ ۱۰ جزء رتبه اول استانی و راه‌یافته به مرحله کشوری.
۲- صالح سلیمی طلبه سال دوم مدرسه دینی و یازدهم ریاضی دبیرستان رستمانی در رشته ۵ جزء و اذان رتبه سوم استانی.
۳- محمود بلوچی طلبه سال اول مدرسه دینی و هنرستان فنی و حرفه ای شهید آوینی در رشته احکام رتبه اول و راه‌یافته به مرحله کشوری.

۴- محمد معین دبان طلبه کلاس نهم از مدرسه حفظ زید بن ثابت پارسیان ومدرسه رسالت ،در حفظ ده جزء رتبه اول استانی و راه‌یافته به مرحله کشوری.
۵ – آرین تاج الدینی طلبه کلاس دهم ، مدرسه حفظ زید بن ثابت پارسیان و دبیرستان نمونه دولتی دکتر شهریاری در حفظ کل ، مقام اول استان و راه‌یافته به مرحله کشوری.
۶- علی دریایی طلبه کلاس نهم ، مدرسه حفظ زید بن ثابت پارسیان و دبیرستان
رسالت در حفظ ده جزء، مقام دوم.

۷- خانم طوبی حمیرانی از مدرسه علوم دینی سلطان العلماء کوشکنار در رشته قرائت با ترتیل از دبیرستان کوثر شهر دشتی، مقام سوم.

شایان ذکر است که این دوره از مسابقات بعلت شیوع بیماری کورونا بشکل مجازی و با بارگزاری فایل صوتی صدای این عزیزان برگزار شده‌است.

خانواده بزرگ مجتمع دینی شهرستان پارسیان، ضمن تبریک این موفقیت بزرگ به همه این عزیزان و مربیان و خانواده‌های محترمشان، برای نفرات راه یافته به مرحله کشوری آرزوی توفیق و کسب مقام برتر را دارد.🌹

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :