خطیب جمعه اهل سنت شهر پارسیان:

اسلام دینی است که فکر را با فکر  و شبهه را با دلیل پاسخ می دهد/ خیرین و اولیاء محترم با عنایت به وضعیت اقتصادی امروز جامعه ، مدارس را دریابند و در یاری رسانی به مدارس که خانه دوم فرزندان مان است کوشا باشند.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه اهل سنت شهر پارسیان، شیخ مجید قاسمی معاون مجتمع دینی اهل سنت و دانشگاه اسلامی امام محمد غزالی پارسیان در خطبه های  امروز (مورخ ۹۸/۰۷/۲۶ ) شهر پارسیان به موضوع  اهمیت تفکر و اندیشه و عقل ورزی در دین مبین اسلام پرداختند و بیان داشتند:

قرآن کریم، انسان ها را به عقل ورزی و تفقّه و تدبر تشویق می کندو عقل را موهبتی الهی می داند که انسان از طریق آن، علم نافع و هدایتگر به سوی عمل صالح را کسب می نماید.

ایشان در ادامه ضمن عرض تبریک و خداقوت به همه اهل علم و معلمین گرانقدر و مجموعه آموزش و پرورش، از همه اولیاء و مربیان خواستند که توجه ویژه و خاصی به مساله تربیتی دانش آموزان داشته باشند تا در آینده جامعه ای پربار و متفکر داشته باشیم .

ایشان در پایان کسب مقام برتر مسابقات قرآن مجید در استان فارس، توسط حافظ آرین تاج الدینی را تبریک گفتند و مهمترین عامل برای تشکیل خانواده سالم را آموزش صحیح  فرد دانستند و اظهار داشتند که فرزندان ما ویترین خانواده ما هستند و داشتن جامعه سالم، در گرو داشتن فرد و خانواده سالم است.

روابط عمومی مجتمع دینی اهل سنت وجماعت شهرستان  پارسیان

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :