امام جمعه اهل سنت شهر پارسیان:

اگر تمام سال را در مورد خصایل و صفات رسول الله (صلی الله علیه وسلم) صحبت کنیم باز هم کم خواهد بود/ رمز موفقیت ما مسلمانان آنست که به قرآن و سنت رسول الله (صلی الله علیه وسلم) عمل نماییم.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه اهل سنت شهر پارسیان ، شیخ احمد خنجی  امام جمعه اهل سنت شهر پارسیان در خطبه های امروز جمعه (۹۸/۰۹/۰۸)به موضوع وظیفه ما مسلمانان در قبال فرمایشات و فرموده های رسول الله (صلی الله علیه وسلم) پرداختند و اظهار  داشتند :

هر مسلمانی وظیفه دارد دستورات خداوند را بشناسد ، قانون زندگی انسانی را بداند و همچنین فرمایشات و فرموده های رسول الله(صلی الله علیه وسلم) را بداند و در زندگی خود به کار ببندد.

ایشان در ادامه بیان فرمودند که زیبنده انسان مومن نیست که افکاری را دنبال نماید که خلاف فرموده خداوند و رسول مکرم اسلام باشد.

شیخ خنجی با استناد به آیه ای از کلام الله مجید اذعان فرمودند که خداوند صراحتاً در قرآن کریم می فرماید”به آنچه که رسول الله (صلی الله علیه وسلم) به شما می گوید عمل نمایید و آنرا بگیرید واز آنچه شما را نهی نموده دوری کنید.

امام جمعه اهل سنت شهر پارسیان در پایان همه خانواده ها و جوانان وهمه امت اسلام را توصیه نمودند که باید قانون حیات خود را بشناسیم و به فرموده های خداوند عمل نماییم و قرآن را ملاک زندگی خود قرار دهیم و فرمایشات نبی اکرم (صلی الله علیه وسلم) را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :